Platební terminál SumUp

Představení platebního terminálu SumUp – nejste si jistí, kolik plateb kartou a v jaké výši budete potřebovat přijmout? Nechcete platit každý měsíc fixní částku, která se Vám nevyplatí, ani fixní částku z každé sebemenší transakce, ale přesto byste svým zákazníkům chtěli nabídnout možnost platby kartou? Pak je SumUp to pravé pro Vás.

 

Platba kartou je stále více využívaným způsobem placení. Často jde i o nízké částky do 500, kdy při platbě bezkontakně většinou nemusíte ani zadávat PIN. Někdo s sebou dokonce hotovost skoro nenosí, a tak je dobré zvážit přidání platebního terminálu k vašemu řešení EET. Dnes si představíme SumUp, platební terminál, který se může pyšnit nulovými paušálními poplatky.

Lze na něm platit bezkontakně, pomocí čipu a PINu, a dokonce podporuje i platby pomocí Apple Pay a Android Pay. Neměl by mít problém s žádnou běžně používanou kartou (Visa, Master Card, American Express…). Transakce je zpracována během 3 – 5 dnů a pak už Vám peníze pošlou na Váš účet.

Ale jak je to s tedy poplatky?

Jak všichni víme, nic není zadarmo. Jako i jiné platební terminály, SumUp si bere poplatek za transakci, a to konkrétně 1,95 % z výše platby. Je tak dokonalým pomocníkem pro podnikání, kde plateb kartou není tolik, aby byl paušální poplatek zanedbatelný. Kromě toho platíte tedy opravdu jen jednou – při zakoupení produktu.

Jaký systém zvolit,

aby při spojení se SumUp nenastaly technické potíže? HelloCash nabízí plně funkční integraci přes SumUp. Ušetříte tak čas, který byste potřebovali na ruční zadání částky do platebního terminálu, a zároveň se vyhnete chybám. Důležité je poznamenat, že SumUp Vám bude fungovat pouze s aplikací HelloCash, ne s jejich verzí pro internetový prohlížeč. Musíte tedy využít zařízení s OS Android nebo iOS a stáhnout si HelloCash aplikaci. Dalším háčkem, o kterém je dobré se zmínit, je výše minimální částky, kterou SumUp určil na 30 Kč.

Terminál SumUp nabízí mezi svými produkty i KASA FIK, ale ne se všemi jejich systémy je SumUp kompatibilní, takže je důležité vybírat opatrně.

Závěrem

SumUp je bez pravidelných měsíčních poplatků, což je pro spoustu podnikatelů důležitý faktor při výběru. Jednou zaplatíte za přístroj a pak už se nemusíte obávat, jestli se vám vyplatí nabízet platbu kartou, když jich třeba není tolik. Zároveň ve spojení s HelloCash máte plně funkční řešení EET bez zbytečných problémů s kompatibilitou. Pod tímto odkazem můžete získat SumUp pouze za 490 Kč bez DPH, akce trvá do konce září.


Warning: First parameter must either be an object or the name of an existing class in /data/web/virtuals/153340/virtual/www/wp-content/plugins/yeloni-free-exit-popup/wordpress/yetience-class.php on line 143