Ochutnávka: HelloCash

Krátký vhled do systému HelloCash od společnosti mRaP GmbH, který je jedním z mála systémů příchozích s EET, které nejsou vyvinuty výhradně pro český trh a pochází ze zahraničí, lze tedy očekávat větší robustnost při vývoji pro více zemí.

HelloCash cílí na všechny obory činnosti, pod které spadá v současnosti EET, nejedná se tedy o specializovaný systém například pro gastro, nebo třeba trafiky. V současnosti nabízí 4 verze, kdy krajní varianty jsou verze zdarma (s reklamou na účtenkách) a na druhé straně Gastro nástavba, která je za 299 korun měsíčně (bez DPH). Uprostřed jsou dva tarify, Střední tarif spíše pro menší provoz, který nepotřebuje skladové hospodářství, ale ocení již automatizaci závěrky a adresář zákazníků (99 korun bez DPH) , zatímco Prémiová varianta je již „plnotučný“ systém, který nabízí i skladové hospodářství, exporty dat a používání čteček čárových kódů (199 korun za měsíc bez DPH).

Proč nevybalit největší výhodu hned na začátek? HelloCash je multiplatformní, funguje jak v prohlížeči na webu, tak v aplikaci pro Android, tak pro Apple iPhone. Toto oceníte především pokud je provozovna částečně pevná a částečně mobilní. Například při kulturních akcích – potřebujete prodávat na více místech naráz a podobně. Je jedno, jaké zařízení použijete (Android mobilní telefon, notebook s běžným prohlížečem, iPhone), aplikace prostě existuje. Což je v určitých situacích prostě k nezaplacení.

Rozhraní je jednoduché a intuitivní, pro představu si ukážeme rychle nastavených pár položek pro stánek s občerstvením:

HelloCash Android – aplikace je dostupná přes Google Play, dosahuje slušného hodnocení 3,9 bodu.

A podobný obrázek nabízí i verze ve webovém prohlížeči, rozložení ikon a ovládání je prakticky identické, neměl by tedy být problém přecházet z počítače na mobil a zpět:

HelloCash – Online náhled do jednoduché pokladny

Takže jak tento „preview“ shrnout? HelloCash nabízí řešení podložené několikaletou zkušeností v zahraničí, celkem přes 20 tisíc registrovaných zákazníků. Jednoduché a účinné řešení EET, které spolupracuje s většinou běžně používaných zařízení. Na to se ale podíváme podrobněji v celkové recenzi.

Web SrovnávačEET.cz navázal s provozovatelem HelloCash úzkou spolupráci, jsme affiliate partnerem. Toto partnerství nám pomáhá provozovat srovnávač v současné podobě. Děkujeme!


Warning: First parameter must either be an object or the name of an existing class in /data/web/virtuals/153340/virtual/www/wp-content/plugins/yeloni-free-exit-popup/wordpress/yetience-class.php on line 143